Kartal Belediyesi’nden Amatör Spor Kulüplerine 300 Bin Adet İçme Suyu Desteği 

10 Kasım 2023

Kartal Belediyesi spora ve sporcuya desteğini sürdürüyor. İlçe genelinde spora yönelik hizmetleri ve projeleri hayata geçiren Kartal Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine malzeme yardımı sağlamaya devam ediyor.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öngörüleri doğrultusunda, spora yönelik çalışmaları önceleyen Kartal Belediyesi, ilçede bulunan tüm amatör spor kulüplerine içme suyu desteği sağladı. Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler, ilçedeki tüm amatör spor kulüplerini tek tek ziyaret ederek, 300 bin adet içme suyu desteğinde bulundu.

“Sporu ve Sporcuyu Desteklemeye Devam Edeceğiz”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal’da spora yönelik projelere öncelik verdiklerini vurgulayarak, “Spor kulüplerimizin gelişimine destek verebilmek çok önemli. Bu anlamda spora yönelik projeler için çalışmalarımızı yürütürken, ilçedeki spor kulüplerine de destek olarak onların yanındayız. Kartallı çocuklarımızın, gençlerimizin spora ve sanata ilgi duymaları için gerekli imkânları sağlamaya devam edeceğiz. Kartal’ın tüm sporcularına spor hayatlarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Don't Miss

Yeneroğlu: “6 Şubat depremleri sonrası Bakanlığınıza kayıp çocuklar hakkında kaç başvuruda bulunuldu?”

DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 6 Şubat 2023 tarihinde

İktidara Sarı Kart

Sadullah Kısacık TBMM kürsüsünden iktidara sarı kart gösterdi! 2024 Yılı