GalatasarayKulüp HaberleriKulüplerSpor

Turkuvaz Medya Spor Zirvesi’nden Fenerbahçe’ye çok sayıda ödül

Fenerbahçe, Turkuvaz Medya Grubu tarafından düzenlenen Spor Zirvesi’nde Fotomaç Süper Lig’in en iyileri ödüllerinde çok sayıda ödülün sahibi oldu.

Turkuvaz Medya Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, kulüp başkanları, teknik direktörler, spor camiasından çok sayıda davetli ile spor basını katıldı.

Fenerbahçe, bu özel organizasyonda 3 farklı ödülün de sahibi oldu. ‘A Spor Ziraat Türkiye Kupası Özel Ödülü’ Fenerbahçe’ye verilirken, Sezonun Oscarları Kategorisinde ‘Yılın Sol Beki: Ferdi Kadıoğlu’, ‘Yılın Sağ Kanat Oyuncusu: İrfan Can Kahveci’ oldu.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan: Bu spor zirvesinde Türkiye Ziraat Kupası ödülünü almak bizler için çok kıymetli

Fenerbahçe Kulübü adına ödülleri alan Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kıızılhan, “Herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Öncelikle kaybettiğimiz canlarımız, şehitlerimiz için kıymetli ailelerine, ülkemize, milletimize başsağlığı diliyoruz. Mekânları cennet olsun. Bugün burada beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu spor zirvesinde Türkiye Ziraat Kupası ödülünü almak bizler için çok kıymetli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle Turkuvaz medya markalarına ve A Spor’a teşekkürlerimi Fenerbahçe Spor Kulübü adına iletmek istiyorum. Sağ olun, var olun.” dedi.

Fenerbahçe Genel Sekreteri, 29 Aralık’ta Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bulunan Al-Awwal Park (Kral Suud Üniversitesi) Stadyumu’nda oynanacak Süper Kupa müsabakasına ilişkinse, “İnşallah güzel bir maç olacak. Dün de hep beraber çok keyifli bir maç seyrettiremedik her iki takım olarak ama inşallah cuma günü daha farklı olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Özel ödül kategorisindeyse ‘Türk Voleybolunda Tarih Yazanlar Ödülü’ Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Fenerbahçe Opet ve  A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik’e verildi.

Spor dünyasının aktörlerinin bir araya geldiği Turkuvaz Medya Spor Zirvesi’nde; ‘Kadın Futbolu’, ‘Kadın Futboluna Yatırım’ ve ‘Voleybol Ülkesi Türkiye’ özel oturumları da yapıldı.

Günün ilk oturumu olan ‘Kadın Futbolu’ bölümünde Fenerbahçe Petrol Ofisi ve A Kadın Milli Futbol Takımımı golcü ismi Yağmur Uraz katıldı. Zirve kapsamında düzenlenen bir diğer oturum ise ülkemize voleybolda tarihi başarılar yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımımın konuşulduğu ‘Voleybol Ülkesi Türkiye’ özel oturumu oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun yer aldığı oturuma Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik de katıldı. Bu iki önemli oturumda da sporcu ve idarecileri, önemli bilgiler paylaştı.

Organizasyon çekilen toplu fotoğraf ile noktalandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu